O herbal enzym

Herbal enzym je látka, která vzniká hydrolázou za pomoci naší poklice, která je chráněna Evropským průmyslovým vzorem 003874262-0001 a naše recepty autorským zákonem. Tudíž komerční  používání pouze s naší licencí!!!

 

Největší výhody herbal enzymu : tekutina je vždy destilovaná bez škodlivých těžkých kovů, ba naopak obsahuje tělu a zdraví prospěšné herbal enzymy.

 

Jak funguje naše poklice ?

Do hrnce vložíme například rozmixované kopřivy, zalijeme horkou vodou a necháme pár minut máčet. Dále do středu hrnce vložíme odkapávací nádobu ( naší misku ) a na hrnec položíme naší poklici, do které nalijeme studenou vodu a přidáme led. Směs přivedeme k varu. Díky funkčnímu designu poklice, zkapává herbal enzym do odchytové misky. Po určité době ( dle receptů ) odstavíme hrnec a počkáme několik minut, aby proces doběhl. V misce zůstane čirá tekutina. Náš herbal enzym.

Herbal enzym lze použít například:k výrobě saunovací vody, dietních vod, čajů, kávy, ústňích vod, mýdel, šampónů, repelentů, výživových postřiků na zeleninu i jako ochranu před různými škůdci, atd.... Sledujte naše recepty.

Herbal enzym lze připravit: z kompletních bylin jak sušených tak čerstvích, ovoce, zeleniny, koření, hub, semen, obilovin, dřevin a jejich šťáv dle našich receptů.

 

Zákaz používání jedovatých bylin a ingrediencí !!!