Poklice

model A 1.500,-

Tato univerzální, Evropským průmyslovým vzorem chráněná  poklice je ručně vyrobena z kameniny, a je bez povrchové úpravy. Tato poklice je pro lidi, kteří vyznávají přírodní materiály bez povrchových úprav. Průměr poklice je od 39 cm do 40 cm a výška od 13 cm do 15 cm.

model B 3.000,-

Tato univerzální, Evropským průmyslovým vzorem chráněná poklice je ručně vyrobena z kameniny, a její povrchová úprava je glazurou. Cena této poklice je nastavena díky třem návštěvám pece. Rozměry jsou shodné s modelem A.

model C 2.400,-

Tento komplet je určen pro lidi, kteří si rádi vyrobí vše po staru. Poklice má průměr od 18 cm do 20 cm a výška od 13 do 15 cm. Výška hrnce je od 17 cm do 18 cm. Povrchová úprava vnitřku hrnce a celé poklice i odchytové misky je glazurou. Nepoužívejte na indukční a sklokeramické desky !!!

model D 250,-

Univerzální tří nožková odchytová miska do vašich hrnců. Průměr misky je od 14 cm do 15 cm. Vnitrňí povrchová ůprava je glazurou.

Vše je ruční výroba, proto mezi objednáním a dodáním je 30 dnů. Poštovné a balné je 200,- Kč. Jiné než uvedené rozměry po dohodě.