Dieta

Herbal enzym aqua diet, je systém celkové detoxikace těla za pomoci hydrolázi a naší Evropským průmyslovým vzorem chráněné poklice. Tuto dietu smí použít člověk bez zdravotních problémů nebo po konzultaci se svým praktickým lékařem !!!

Určeno pro lidi s nadváhou !!!

Herbal enzym aqua diet dělíme na 3 dni dní dní 14 dní a systém 14+ V těchto dnech pijeme pouze čistou vodu, kterou doplňujeme naším herbal enzymem dle našich receptů níže uvedených.

systém 3

Nejkratší doba detoxikace těla, kterou doporučujeme začátečníkům, kteří si chtějí vyzkoušet svoji vůli a náš herbal enzym aqua diet.

systém 5

Střední doba detoxikace těla, při které již dochází k mírnému úbytku tělního tuku, určená pro lidi se silnější vůlí.

systém 9

O této detoxikaci se dá říct, že tělo začíná značně spalovat tělní tuk, a tak dochází k značnému úbytku hmotnosti. Určeno pro lidi se silnou vůlí. Tělo se začíná reobnovovat. Nutná konzultace se svím praktickým lékařem.

systém 14

Tento systém detoxikace je pro lidi se stoprocentní vůlí. Spalování tělního tuku lze srovnat se spotřebou starého auta. Tělo se značně reobnovuje. Nutno konzultovat se svím praktickým lékařem.

systém 14+

Tento systém detoxikace doporučujeme pouze pod lékařským dohledem. Úbytek tělního tuku je mezi 1-3 kg deně. Tělo se značně reobnovuje. Maximální délka detoxikace by neměla přesáhnout 30 dní, maximálně 2 krát do roka !!!

naše recepty

“ kafenzym”

Uvědomujeme si, zě většina lidí nevydrží bez kafe a proto jsme pro Vás vymysleli náš kafenzym. Příprava je velice jednoduchá. Do hrnce nasypeme tři polevkové lžíce mleté kávy a zalijeme půl litrem převařené vody. Do středu hrnce vložíme odchytovou misku a na hrnec přiklopíme naší poklici do které nalijeme studenou vodu a přidáme led. Přivedeme k varu a mix odvaříme. Hrnec odstavíme, proces necháme doběhnout, vodu z poklice vylijeme a v odchytové misce Vám zbyde náš kafenzym. Ničím nedochucujeme !!!

Budou videorecepty !!!